آموزش خانه هوشمند ،  مقالات هوشمند سازی و اینترنت اشیا

 

قیمت خانه هوشمند

قیمت خانه هوشمند ، هزینه هوشمند سازی ساختمان

هدف از هوشمند سازی ساختمان آسایش و امنیت برای ساکنین آن است. فراهم شدن آسایش و امنیت نیز متعاقباً هزینه های در بر خواهند داشت. هزینه هوشمند سازی ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد ما در این مقاله به چند عامل مهم در تعیین هزینه خانه هوشمند اشاره خواهیم کرد.

 

دزدگیر منزل

دزدگیر منزل چی بخرم ؟

دزدگیر اماکن مجموعه ای متشکل از اجزا مختلف برای حفاظت از اموال و دارایی ها در منزل ، محل کار ، مغازه و  انبار ها میباشد. ، انتخاب  بهترین دزدگیر اماکن مناسب با نیاز و متناسب با محیط شما لازم به دانستن تعاریف و آشنایی با اجزای این سیستم دارد. ما در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در رابطه با انواع دزدگیر منزل ، قیمت دزدگیر اماکن و.. را بررسی نماییم.

 

هوشمند سازی ساختمان

هوشمند سازی چیست ؟

ساختمان هوشمند ساختمانی است که از فناوری استفاده می کند تا امکان استفاده هوشمند ، کارآمد و اقتصادی از منابع را فراهم کند و در عین حال محیطی امن و راحت را برای ساکنان ایجاد کند. ساختمان‌های هوشمند ممکن است از طیف وسیعی از فناوری‌های هوشمند موجود استفاده کنند.

هوشمند سازی ساختمان

مزایا و چالش های هوشمند سازی ساختمان

سرمایه‌گذاری در فناوری ساختمان‌های هوشمند در نهایت با ایجاد بهره‌وری بالاتر، هزینه‌های کمتر در ساختمان و فرصت‌های برنامه‌ریزی بهتر، هزینه خود را جبران می‌کند. اما این مزایا با جادو ظاهر نمی شوند. برای پیاده سازی اینترنت اشیا و درک چگونگی استفاده از یک ساختمان هوشمند، زمان، پول و دانش لازم است. چالش ها و نگرانی های مختلفی در زمینه هوشمند سازی وجود دارد که در این جا به چند مورد اشاره خواهیم کرد :

کلید لمسی هوشمند

کلید لمسی هوشمند انواع و امکانت

کلید لمسی هوشمند ، یکی از تجهیزات هوشمندسازی منازل برای کنترل برق است.  یک کلید صفحه شیشه ای که می توان از آن بجای کلیدهای برق معمولی استفاده کرد. با اینکار روشنایی خانه بصورت هوشمند درآمده و قابلیت کنترل از هر نقطه‌ای را دارند.  میتوان روشنایی منزل را با استفاده از ریموت کنترلر یا اپلیکیشن موبایل کنترل کرد

تجهیزات خانه هوشمند

انواع تجهیزات خانه هوشمند

در این مقاله ، ما قصد داریم تجهیزات مختلف و امکاناتی که هریک از این تجهیزات هوشمند در اختیار ماقرار میدهند  را بررسی کنیم. به طور کلی هر شیئی که به اینترنت اتصال پیدا کند یا به عبارتی جزوی از اینترنت اشیا باشد ، از تجهیزات خانه هوشمند به شمار می آید. میتوان گفت با استفاده از تجهیزات خانه هوشمند هر شیئ الکترونیکی را می توان به اینترنت متصل نمود. 

سناریو های خانه هوشمند

بهترین دزدگیر اماکن 

بهترین دزدگیر منزل کدام است ؟ با توجه به تنوع زیاد این محصولات موجود در بازار انتخاب اینکه کدام محصول مناسب است و پاسخگوی نیاز امنیتی شما خواهد بود کار آسانی نخواهد بود. ما در این مقاله سعی کرده ایم تا فاکتورهایی که برای انتخاب بهترین دزدگیر منزل باید در نظر گرفته شود را بررسی کنیم

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن چیست ؟ 

. اگر نگران امنیت خود و اموال و اطرافیانتان هستید، بدون شک دزدگیر اماکن هوشمند یکی از اصلی ترین و بهترین گزینه ها برای ایجاد امنیت و آرامش برای شما خواهد بود ……..

خانه هوشمند ایرانی

مزایای دزدگیر هوشمند آموزش خانه هوشمند

این روزها تقریباً مردم با وسایل هوشمند آشنایی پیدا کرده اند و هروز به تعداد این وسایل هوشمند در پیرامون ما اضافه میشود.  و بسیاری از ما با مواردی مانند ترموستات هوشمند یا تلویزیون های هوشمند آشنا هستیم. اما کمتر در مورد سیستم های امنیتی هوشمند شنیده ایم….

آبیاری هوشمند

آبیاری هوشمند چیست ؟

بحث کمبود آب و کاهش آن، یکی از بزرگ‌ترین مشکلات کنونی بشر است. این مساله در کشورهایی که در مناطق گرم و خشک قرار دارند بیشتر قابل لمس و درک است…..

تایمر آبیاری

تایمر آبیاری هوشمند چیست ؟

آیا به دنبال خرید تجهیزات آبیاری هستید؟  به دنبال راهی برای آبیاری اتوماتیک باغ و باغچه خود هستید ؟ و یا می خواهید بدون صرف هزینه رفت و آمد و یا نیروی انسانی باغ و ویلای خود را آبیاری کنید ؟خانه هوشمند آسانه با تایمر هوشمند آبیاری راه حل مشکل شماست 

خانه هوشمند

جنبه های اقتصادی خانه هوشمند

شاید اولین چیزی که در تجهیز یک ساختمان به سیستم خانه هوشمند مورد توجه قرارگیرد ، هزینه ها اجرای آن است ،. در ادامه خلاصه ای از پژوهشی که موسسه اروپایی اسمارتک در این رابطه انجام داده است را تقدیم میکنیم.

شهرهای هوشمند

چرا شهر ها باید هوشمند شوند ؟

امروزه شهرها در حدود ۷۰% از تولید ناخالص انرژی کل جهان را مصرف می کنند.تا سال ۲۰۵۰ حدود ۶۶ % از جمعیت جهان در مناطق شهری زندگی خواهند کرد و این مسئله چالش هایی را به همراه خواهد داشت……

خانه هوشمند

خانه هوشمند چیست ؟ آموزش خانه هوشمند

این روزها واژه خانه هوشمند را زیاد شنیده اید و شاید تفاوت و شباهت آن با سایر فناوری های مشابه مثل سیستم مدیریت ساختمان یا BMS ، اتوماسیون ساختمان ، اتوماسیون خانگی ، ساختمان هوشمند و غیره باعث سردرگمی شوند…..

آبیاری هوشمند

تاثیر آبیاری هوشمند بر صرفه جویی در مصرف آب    آموزش خانه هوشمند

فناوری های اینترنت اشیا به سرعت در حال تبدیل شدن به یک عنصر اصلی در صنعت کشاورزی هستند ، زیرا بیشتر عملیات کشاورزی در مقیاس گسترده به دنبال بهینه سازی اقدامات خود و کاهش هدر رفتن آب هستند…..

موبایل و خانه هوشمند

ساختمانهای اداری و دفاتر کار هوشمند (BMS)

سوال اینجاست که مردم در باره دفاتر هوشمند چقدر می دانند ؟ و چه ویژگی هایی را دوست دارند در ساختمان اداری هوشمند  ببینند؟ چه زمانی انتظار می رود در یکی از آنها کار کند؟امروز زمان تحقق پیدا کردن ساختمان های اداری هوشمند به لطف تکنولوژی فرا رسیده است .