آموزش خانه هوشمند ،  مقالات هوشمند سازی و اینترنت اشیا

 

خانه هوشمند ایرانی

مزایای دزدگیر هوشمند آموزش خانه هوشمند

این روزها تقریباً مردم با وسایل هوشمند آشنایی پیدا کرده اند و هروز به تعداد این وسایل هوشمند در پیرامون ما اضافه میشود.  و بسیاری از ما با مواردی مانند ترموستات هوشمند یا تلویزیون های هوشمند آشنا هستیم. اما کمتر در مورد سیستم های امنیتی هوشمند شنیده ایم….

آبیاری هوشمند

آبیاری هوشمند چیست ؟

بحث کمبود آب و کاهش آن، یکی از بزرگ‌ترین مشکلات کنونی بشر است. این مساله در کشورهایی که در مناطق گرم و خشک قرار دارند بیشتر قابل لمس و درک است…..

خانه هوشمند

جنبه های اقتصادی خانه هوشمند

شاید اولین چیزی که در تجهیز یک ساختمان به سیستم خانه هوشمند مورد توجه قرارگیرد ، هزینه ها اجرای آن است ،. در ادامه خلاصه ای از پژوهشی که موسسه اروپایی اسمارتک در این رابطه انجام داده است را تقدیم میکنیم.

شهرهای هوشمند

چرا شهر ها باید هوشمند شوند ؟

امروزه شهرها در حدود ۷۰% از تولید ناخالص انرژی کل جهان را مصرف می کنند.تا سال ۲۰۵۰ حدود ۶۶ % از جمعیت جهان در مناطق شهری زندگی خواهند کرد و این مسئله چالش هایی را به همراه خواهد داشت……

خانه هوشمند

خانه هوشمند چیست ؟ آموزش خانه هوشمند

این روزها واژه خانه هوشمند را زیاد شنیده اید و شاید تفاوت و شباهت آن با سایر فناوری های مشابه مثل سیستم مدیریت ساختمان یا BMS ، اتوماسیون ساختمان ، اتوماسیون خانگی ، ساختمان هوشمند و غیره باعث سردرگمی شوند…..

آبیاری هوشمند

تاثیر آبیاری هوشمند بر صرفه جویی در مصرف آب    آموزش خانه هوشمند

فناوری های اینترنت اشیا به سرعت در حال تبدیل شدن به یک عنصر اصلی در صنعت کشاورزی هستند ، زیرا بیشتر عملیات کشاورزی در مقیاس گسترده به دنبال بهینه سازی اقدامات خود و کاهش هدر رفتن آب هستند…..

موبایل و خانه هوشمند

ساختمانهای اداری و دفاتر کار هوشمند (BMS)

سوال اینجاست که مردم در باره دفاتر هوشمند چقدر می دانند ؟ و چه ویژگی هایی را دوست دارند در ساختمان اداری هوشمند  ببینند؟ چه زمانی انتظار می رود در یکی از آنها کار کند؟امروز زمان تحقق پیدا کردن ساختمان های اداری هوشمند به لطف تکنولوژی فرا رسیده است .