کلید لمسی هوشمند 

بنر تاچ

 

تکنولوژی ارمغانی است که دنیای ما را گسترده‌ترو راحت‌تر می‌کند. هروزه با پیشرفت روز افزون در زمینه تکنولوژی خانه هوشمند کم کم تجهیزات زمخت و محدود قدیمی جای خود را به تجهیزات مدرن با ظاهری شکیل و امکانات متعدد هوشمند خواهند داد. در این مقاله کلید های لمسی هوشمند را بررسی خواهیم کرد.

کلید لمسی هوشمند چیست؟

کلید لمسی هوشمند ، یکی از تجهیزات هوشمندسازی منازل برای کنترل برق است.  یک کلید صفحه شیشه ای که می توان از آن بجای کلیدهای برق معمولی استفاده کرد. با اینکار روشنایی خانه بصورت هوشمند درآمده و قابلیت کنترل از هر نقطه‌ای را دارند.  میتوان روشنایی منزل را با استفاده از ریموت کنترلر یا اپلیکیشن موبایل کنترل کرد.

امروزه انواع کلیدهای لمسی با برندهای مختلف طراحی و تولید شده اند و در بازار موجود می باشند. هریک از برندها امکانات و قابلیت های مختلفی را در کلیدهای تاچ گنجانده اند. برخی صرفا کلیدهایی از نوع تاچ هستند که بجای حالت مکانیکی ظاهری لمسی و شیشه ای دارند. برخی از کلیدهای لمسی دارای کنترل از راه دور میباشند. اما نوع سوم کلید های تاچ ، کلید های لمسی هوشمند میباشند که علاوه بر ظاهری شکیل و لمسی ، دارای امکانات مختلف از جمله ریموت کنترل ، امکان اتصال به وای فای ، امکان کنترل با موبایل  و دارای تایمر و سناریوهای هوشمند میباشند.

 

کلید لمسی هوشمند وای فای آسانه :

خانه هوشمند آسانه با بهره گیری از بروزترین فناوری های هوشمندسازی ، محصولات متعدد خانه هوشمند را در داخل کشور تولید و عرضه می نماید. از جمله این محصولات هوشمند ، انواع کلید های لمسی وای فای میباشند.

کلید های کنترل روشنایی لمسی هوشمند در انواع تک پل ، دو پل ، سه پل و چهار پل  و همچنین کلید های لمسی هوشمند کولر آبی و کلید های ترموستات از جمله انواع تولیدات آسانه در زمینه کلیدهای لمسی هوشمند میباشند.

کلیدهای تاچ هوشمند آسانه از آخرین فناوری اینترنت اشیاء برخوردار هستند. کنترل این کلید ها بصورت بیسیم بوده و از دو طریق وای فای و ریموت رادیویی قابل کنترل هستند.

تمامی این کلیدهای هوشمند آسانه قابلیت نصب در قوطی کلیدهای استاندارد را دارند. به همین خاطر برای اجرای سریع هوشمند سازی ساختمان بدون تخریب مناسب میباشند.

ویژگی های مهم  کلید لمسی هوشمند آسانه

 

کلید لمسی هوشمند

 

ظاهری شکیل و با کیفیت

 

صفحه لمسی از نوع شیشه ضد خش با حساسیت بالا و دقیق  و از استحکام بالایی برخوردارند. دارای نمایشگر LED ، برای نشان دادن وضعیت روشن و خاموش و وضعیت ارتباط با اینترنت و دریافت سیگنال RF میباشد.

وای فای

 

قابلیت اتصال به وای فای 

 

کلیدهای لمسی آسانه دارای ماژول وای فای می باشند. قابلیت اتصال مستقیم موبایل به وای فای خود وسیله و کنترل مستقیم فراهم است. و همچنین قابلیت اتصال به اینترنت وای فای را نیز دارد.

نصب

 

نصب آسان و بی دردسر

 

تمامی این کلیدهای هوشمند آسانه قابلیت نصب در قوطی کلیدهای استاندارد را دارند. به همین خاطر برای اجرای سریع هوشمند سازی ساختمان بدون تخریب مناسب میباشند.

کلید لمسی تایمر دار

 

سناریو های زمانبندی

 

کلید های برق لمسی هوشمند آسانه دارای تایمر داخلی میباشند. امکان تعریف سناریو های روشن و خاموش مختلف بر اساس زمان در داخل حافظه داخلی و یا به صورت اینترنتی در این کلید ها فراهم میباشد.

کلید لمسی ریموت دار

 

دارای ریموت کنترلر

 

 این کلیدها با دارا بودن گیرنده RF بوسیله ریموت رادیویی (۴۳۳MHZ) کنترل میشوند. همچنین امکان کنترل با اپلیکیشن موبایل به صورت مستقیم در منزل یا با اتصال به اینترنت از هر جایی از دنیا را دارد.

کلید لمسی دو پل

 

هوشمندی و اینترنت اشیا

 

امکان ارتباط با سرورهای اینترنتی آسانه ،اجرای سناریوهای مختلف اینترنتی بر اساس تاچ یا وضعیت کلید ها فراهم است.  همچنین امکان ارتباط با  IFTTT و گوگل اسیستنت از ویژگی های اینترنت اشیا در این کلید ها میباشد.

 

تنوع در کلید های لمسی هوشمند وای فای  آسانه

خانه هوشمند آسانه با درنظر گرفتن نیاز های مشتریان  و بازار ، کلیدهای لمسی هوشمند متنوعی را تولید و عرضه مینماید. انواع  کلید های برق لمسی در مدل های تک پل ، دو پل ، سه پل و چهار پل در دو رنگ سفید و مشکی تولید میشوند. کلید های تک پل و دوپل دارای پل های اضافه برای تعریف سناریو های اینترنتی را دارامی باشند.

آسانه با تولید و عرضه کلید های مکانیکی سنتی با قاب شیشه ای این امکان را برای مشتریان فراهم میسازد تا مشتریان بتوانند کلید های هوشمند لمسی را با کلید های مکانیکی ست کرده و در طراحی دکوراسیون دست بازتری داشته باشند.

کلید لمسی هوشمند آسانه علاوه بر زیبایی دارای قیمت مناسبی نسبت به نمونه های مشابه هستند. این محصولات دارای گارانتی و پشتیبانی بوده و بدون نگرانی میتوانید از امکانات هوشمند بهره ببرید. این کلیدهای لمسی علاوه بر کارایی ، دارای شکل و زیبایی منحصر به فردی هستند . این امر نشان از نوآوری و خلاقیت در طراحی خانه هوشمند دارند. تاعلاوه بر زیبایی و کارایی، قابلیتهای منحصر بفردی به خانه هوشمند بیافزایند.

کلید تک پل آسانه

کلید تک پل

کلید دو پل آسانه

کلید دو پل

کلید سه پل لمسی

کلید سه پل

کلید هوشمند لمسی

کلید چهار پل

کلید تک پل آسانه سفید

کلید تک پل

کلید دو پل سفید

کلید دو پل

کلید دو پل سفید

کلید سه پل

کلید چهار پل لمسی

کلید چهار پل

کلید لمسی هوشمند کولر آبی و ترموستات و رله هوشمند  8 کانال

خانه هوشمند آسانه علاوه بر تولید کلید های برق لمسی هوشمند ، انواع دیگر کلید لمسی هوشمند مانند کلید لمسی کولر آبی هوشمند ، کلید لمسی هوشمند ترموستات و پنل های لمسی هوشمند ۸ رله را نیز تولید میکند.

تمامی این کلید های لمسی مانند کلید های برق لمسی فوق دارای امکانات : تاچ ،ریموت و وای فای ، دارای تایمر داخلی و اپلیکیشن موبایل میباشند.همچنین امکان اینترنتی شدن و تعریف انواع سناریو های داخلی و اینترنتی ، سناریو بر اساس زمان و دما از ویژگی های کلید های لمسی کولر آبی و ترموستات و ۸ رله میباشد.

سایر ویژگی های کلیدهای لمسی هوشند آسانه

 • صفحه لمسی حساس با امکان تنظیم خودکار
 • امکان ارتباط وسیله با اینترنت بدون نیاز به هاب مرکزی
 • قابلیت نصب در قوطی کلیدهای معمولی (۶ در ۶) بدون نیاز به تخریب 
 • امکان ارتباط با سرورهای اینترنتی داخل کشور 
 • اجرای سناریوهای مختلف اینترنتی
 • ذخیره کلیه تنظیمات در حافظه داخلی 
 • دارای فیدبک عملکرد از طریق اپلیکیشن و  وب
 • امکان تنظیم وضعیت کلید بعد از قطع و وصل برق
 • امکان تعیین زمان برگشت برای هر خروجی
 • خروجی مناسب (۷ آمپر ) برای روشنایی.
 • ارسال پیامک و هشدار از طریق سرور اینترنتی آسانه
 • امکان اشتراک گزاری بخش یا کلیه امکانات بین کاربران 
 • دارای وای فای داخلی برای ارتباط مستقیم بدون اینترنت
 • امکان برنامه ریزی زمانی از طریق اینترنت
 • کنترل از راه دور و اینترنت
 • تنظیم زمان از طریق اینترنت بصورت خودکار
 • دارای قفل کودک
 • عملکرد آسان برای اضافه کردن ریموت و … از طریق کلیدها
 • دارای نور پس زمینه و نمایشگر اتصال به شبکه
 • صفحه ضد خش در انواع رنگ بندی و امکان سفارشی سازی 
 

خانه هوشمند آسانه

خانه هوشمند آسانه همسو پیشرفتهای این فناوری نوین تلاش دارد تا نیازهای مختلف هوشمند سازی را تأمین نماید.  این مجموعه در حالی امروزه به عنوان شرکت خانه هوشمند ایرانی شناخته میشود که تاکنون موفق به طراحی و ساخت طیف گسترده ای از لوازم هوشمند سازی ساختمان شده است.

خانه هوشمند آسانه در تمامی زمینه های هوشمند سازی ساختمان فعال بوده و محصولات حرفه ای و با کیفیتی در اختیار مصرف کنندگان ایرانی ارائه میدهد با سر زدن به فروشگاه محصولات ما میتوتنید تمام محصولات خانه هوشمند ایرانی آسانه را ملاحظه نمایید.

پشتیبانی

 

چنانچه نیاز به مشاوره در زمینه تجهیزات خانه هوشمند و یا هوشمند سازی ساختمان دارید می توانید با مشاوران ما با شماره های زیر در تماس باشید. مشاوران ما تلفنی یا حضوری آماده ارائه طرح های جذاب هوشمند سازی منزل با بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات خانه هوشمندو قیمت های خانه هوشمند مناسب شما را راهنمایی خواهند کرد.