خانه هوشمند ایرانی- خانه خود ایرانی هوشمند کنید

با استفاده از محصولات با کیفیت خانه هوشمند ایرانی، خانه خود را هوشمند کنید.محصولات خانه هوشمند ایرانی رقیب امروزه برندهای خارجی در بازار ایران.

خانه هوشمند چیست؟

خانه هوشمند مجموعی از تجهیزات هوشمند است که در آن وسایل و دستگاه ها می توانند به صورت خودکار از راه دور با اتصال به اینترنت با استفاده از تلفن همراه یا سایر دستگاه های تحت شبکه کنترل شوند. دستگاه های یک خانه هوشمند از طریق اینترنت به هم متصل هستند و به کاربر این امکان را می دهد تا از راه دور عملکردهایی مانند دسترسی امنیتی به خانه ، دما ، روشنایی و سینمای خانگی را کنترل کند.

 

خانه هوشمند

 

چرا باید خانه هوشمند داشته باشم؟حالا که توضیح دادیم خانه هوشمند چیست ، چرا باید خانه خود را با محصولات خانه هوشمند یا متصل به هم راه اندازی کنید؟

 

مزایا و امکانات خانه هوشمند :

۱٫   کنترل هوشمند روشنایی‌ها و سیستم سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع با توجه به حضور افراد

۲٫   فراهم کردن نور، دما و رطوبت مطلوب با مدیریت بهینه تجهیزات

۳٫   شناسایی تجهیزات معیوب و یا پرمصرف

۴٫   مانیتورینگ مصرف انرژی تجهیزات

۵٫   مدیریت هوشمند تجهیزات بر اساس عرضه و تقاضای انرژی

۶٫   افزایش ایمنی ساختمان با سیستم‌های اعلام و اطفای حریق

۷٫   افزایش امینیت ساختمان با سیستم‌های امنیتی و کنترل تردد پیشرفته

۸٫   استفاده از دوربین‌های مدار بسته و سیستم‌های دزدگیر جهت پایش دقیق فضاهای مهم ساختمان

۹٫   قطع خودکار گاز، آب و برق ساختمان در هنگام وقوع زلزله برای کاهش خسارات ثانوی

خانه هوشمند ساخت ایران

ایران جزو کشورهایی است که چندین ساله برای جلوگیری از هدر رفت انرژی تلاش می کند.و در راستای مصرف درست انرژی به موفقیت هایی دست یافته که از نمونه های آن ورود کشور ایران به صورت پیشرفته به صنعت هوشمند سازی ساختمان ها می باشد.تولید کننده های محصولات خانه هوشمند ایرانی هر ساله تلاش می کنند تا خود را در رقابت با برندهای خارجی قرار دهند.و امروز می بینیم واقعا توانسته اند نشان دهند که محصولات ایرانی هم از نظر کیفیت و هم زیبایی با برندهای خارجی در رقابت است.تولید کنندگان تجهیزات خانه هوشمند ایرانی توانسته اند تقریبا تمامی استانداردهای اروپایی مربوط به کنترل کیفیت و حفظ محیط زیست و امنیت و ایمنی را در محصولات خود رعایت کنند.

 

تفاوت امکانات موجود در خانه هوشمند ایرانی و خارجی

 برخلاف باور عامیانه، امکانات موجود در خانه هوشمند ایرانی و خارجی یکسان بوده و تفاوت بارزی با یکدیگر نخواهند داشت. تمامی تجهیزات و امکانات موجود در ساختمان های هوشمند جهانی و ایرانی شامل سیستم های کنترل روشنایی و نور، سیستم های هوشمند گرمایشی سرمایشی، کنترل باز و بسته شدن درب های ساختمان، سیستم های کنترل امنیتی، سیستم های کنترل آبیاری و تجهیزات الکتریکی بوده شرکت های تولید کننده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان های ایرانی نیز تعبیه و اجرا خواهد شد

 

امکانات خانه هوشمند ایران و جهان

جدای از پروتکل مورد استفاده در هوشمندسازی ساختمان، امکانات ارائه شده در خانه های هوشمند تقریبا یکسان است. خانه های هوشمند جهان امکانات زیر را می توانند در اختیار کاربر قرار دهند:

·         کنترل سیستم روشنایی

·         کنترل تجهیزات الکتریکی

·         کنترل سرمایش و گرمایش

·         کنترل درب ورودی و پارکینگ

·         کنترل سیستم امنیتی

·         کنترل شیرهای اصلی آب و گاز و سیستم آبیاری

·         و …تمام موارد یاد شده در بالا برای نمونه های خارجی توسط خانه های هوشمند ایران نیز قابل ارائه است. علاوه بر شرکت های وارد کننده که تجهیزات خارجی را در خانه های هوشمند نصب می کنند، شرکت های تولید کننده ایرانی نیز کلیه تجهیزات مورد نیاز برای هوشمندسازی ساختمان را در اختیار کاربران قرار می دهند.

خانه هوشمند ایرانی آسانه

شکی نیست که تولیدکنندگان مختلف، کاربری های متنوعی از سیستم خانه هوشمند ارائه می دهند. برای داشتن هریک از این تجهیزات هزینه مشخصی باید از جانب شما پرداخت شود.

بنابراین بسیار مهم است که با یک بررسی دقیق میزان هزینه به ازای نیاز را بین تولیدکنندگان مختلف مقایسه کنید. زمانی که یک قابلیت انحصاری توسط یک تولیدکننده عرضه می شود، میزان بودجه ای که شما برای هوشمندسازی ساختمان خود در نظر گرفته اید اهمیت پیدا می کند.

بنابراین با توجه به میزان بودجه خود و ارزش آپشن هایی که تولیدکنندگان به شما می دهند تصمیم گیری کنید. ما اینجا به شما یکی از بهترین خانه های هوشند ایرانی را ارائه میدهیم که در کنار کارایی کاربرد اسان و آموزش آسان را نیز دارا میباشد.

خانه هوشمند آسانه در تمامی زمینه های هوشمند سازی ساختمان فعال بوده و محصولات حرفه ای و با کیفیتی در اختیار مصرف کنندگان ایرانی ارائه میدهد با سر زدن به فروشگاه محصولات ما میتوتنید تمام محصولات خانه هوشمند ایرانی آسانه را ملاحظه نمایید